کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات این سایت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به ‏‌سایت velcher.ir و استفاده از خدمات این سایت به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین برسو است.

دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین این سایت از سوی کاربر تلقی می گردد.

فروشگاه اینترنتی velcher.ir

فروشگاه اینترنتی velcher.ir یک سایت تخصصی در زمینه فروش لوازم توانبخشی با تنوعی بسیار از انواع ویلچرهای دستی (استاندارد، ارتوپدی، تاشو، حمل بیمار)، ویلچرهای برقی (تاشو، مبله، فول برقی)، ویلچرهای ایستا کننده (مکانیکی، نیمه برقی و تمام برقی)، انواع بالابر بیمار(هیدرولیکی، برقی، چندمنظوره) انواع پله رو (دستی و برقی) و ویلچرهای ورزشی (فعال، بسکتبال، تنیس) در ایران است که جدیدترین و بهترین کالاهای داخلی و خارجی منحصر به فرد را ارائه می دهد. امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین velcher.ir می باشد.

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. ما در velcher.ir این جمله را زندگی می کنیم. تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای، زیبا و چشم نواز از محصولات، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود.

ضمانت یک ساله کالا

velcher.ir در راستای سیاست احترام به حقوق مشتریان، بر روی محصولاتی نظیر ویلچرهای برقی و بالابرها ضمانت یک ساله قرار داده است.

این ضمانت، در ویلچرهای برقی: شامل بدنه اصلی، موتورها و جوی استیک (کنترلر) می باشد. (قطعات متحرک مثل جاپایی و زیرآرنجی و قطعات مصرفی ها مثل لاستیک ها و باطری شامل ضمانت نمی باشند)

در بالابرها: شامل بدنه اصلی، جک، موتور و کنترل باکس است. (قطعات متحرک، چرخ ها و باطری شامل ضمانت نمی باشند)

ویلچر های دستی شامل ضمانت نمی باشند.

این ضمانت شامل ضربه خوردگی، نوسان برق و آب خوردگی نمی شود.

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در velcher.ir در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد. کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای این سایت محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی velcher.ir با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد. بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کان لم یکن تلقی خواهد شد .

همچنین به دلیل شخصی بودن این وسایل و ارتباط با بهداشت و سلامتی افراد امکان عودت یا مرجوعی و فسخ معامله از سمت خریدار وجود ندارد مگر در شرایط خاص و به صلاحدید فروشنده.

در قبال ارسال بار و آسیب دیدگی در حین جا به جایی توسط باربری هیچگونه مسئولیتی بر ذمه velcher.ir نیست و این مسئولیت را  شرکت یا مجموعه باربری و حمل و نقل متقبل میشود.

حریم خصوصی

برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی، velcher.ir ممکن است از اطلاعات شما استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف‌ها، برای کاربران پیام ارسال کند. این حق برای شما وجود دارد که در صورت عدم تمایل به دریافت این پیام ها، به بخش پشتیبانی مشتریان اطلاع دهید. اطلاع ندادن شما، به منزله موافقت ضمنی با دریافت پیام‌ها و سلب حق اعتراض تلقی می‌شود.