درباره ما

درباره ویلچر، دارنده برند بِرسو (Bersoo)، تولید کننده و ارائه دهنده انواع بالابر بیمار و انواع ویلچر به صورت تخصصی است که شامل انواع ویلچر برقی از جمله مبله، تاشو، مسافرتی، پله رو، ایستا، هوشمند و انواع ویلچر دستی از جمله ساده، آلومینیومی، مسافرتی، ورزشی، اکتیو، بسکتبال، کربنی و… می باشد. این محصولات به سراسر جهان صادر می شوند. معیار اصلی این شرکت رفع نیاز هرچه بیشتر افراد معلول و سالمند در سراسر دنیا با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت است.

درباره ما
درباره ویلچر

تعهد

از اساسی ترین اصول موجود برای ماندگاری یک گروه صنعتی ؛ تعهد به مشتریان و الزام به کار آن ها است . مسروریم که توانسته ایم طی سال های اخیر به شما متعهد باشیم

صداقت

برای جلب اعتماد بیشتر مشتری در ابتدا صداقت مشتری را می سنجد.صداقت مهمترین عامل برای جلب اعتماد است .سعی ما براین است که با راستگویی و حس اعتماد را به شما منتقل کنیم.

کار گروهی

ای بهتر پیش بردن کار ها ازجمله کار تولید باید کار گروهی رعایت شود زیرا که یکی از مهم ترین اصل ها در این کار رعایت کار گروهی است.

دانش روز

یکی از موارد حائز اهمیت در تولید ، همگام بودن با دانش روز و پیشرفتن با علم روز میباشد. ما در گلس راک وول همگام با دانش روز پیش رفتهیک است..

اهداف ما

معیار اصلی این شرکت رفع نیاز هرچه بیشتر افراد معلول و سالمند در سراسر دنیا با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت است.

اهداف ما

1026

رضایت مشتری

1000

پزوژه انجام شده

13

دستاورد

100%

کیفیت